כך תבטיחו שמירה על ניקיון המשרד עם שואב אבק בקלות | ארונות משרדיים | חדרי ישיבות

 אפיון ארונות משרדיים בבית העסק

במאמר שלפניכם נלמד כיצד לאפיין ארונות משרדיים אצלכם בעסק. ארונות משרדיים משמשים לאחסון תכולת עבודה וציוד משרדי, והם גם משמשים לעתים קרובות במחסן המשרד. לכן, במאמר זה תוכלו לקרוא 2 סוגי אפיונים, האחד סוקר את תכונותיו של ארון עבודה סטנדרטי והשני דן בדרישות של ארון המשמש במחסן. קריאה מהנה!

ארונות עבודה משרדיים ותכונותיהם

ארונות עבודה משרדיים הם התקני אחסון חיצוניים ועל כן ישנה משמעות גדולה לחזות שלהם ולאופן בו הם מעוצבים. מאד מומלץ לבחור ארונות משרדיים בהתאמה לעיצוב שלהם, כשאתם מתבססים על צבע, צורה ויחס גדלים מתאים לחדר. אם זה חדר קטן, מומלץ לבחור ארון עם ידיות ודלתות דקות, ולהיפך, על מנת לשמור על יחס מיקוד טוב. ארונות משרדיים המשמשים לעבודה צריכים להכיל בדיוק את סוגי המדפים שאתם מייחלים להם לאחסן את ציודכם בפנים. לכן, חשוב מאד להשקיע מחשבה בבחירת קונסולת האחסון הפנימית של הארון על פי סוגי מדפים.

ארונות משרדיים למחסנים ותכונותיהם

ארונות משרדיים המשמשים במחסן הם ארונות שצריכים להיות ייעודיים לאחסון התכולות המוצבות בו. אם זהו מחסן לוגיסטיקה, הארון שייבחר ייראה שונה מאשר במחסן בו מאחסנים חומרים ומשקאות, למשל. מבנה הארון הפנימי ייראה, שונה, משקל הנשיאה לא יהיה אותו דבר. לכן, כשאתם מתכננים הצבת ארונות משרדיים במחסן המשרד, מאד מומלץ לעשות זאת על פי התכולה שעומדת להיות בפנים. בשונה מארון עבודה חיצוני, כאן משמעותו של העיצוב פחותה, ועיקר הדגש הוא לרכוש ארונות משרדיים המתאימים לעבודה במחסן ולסוגי האחסון הרצויים בו. המחסן אינו חלק גלוי במשרד והוא משמש רק את מחלקת עובדי הפנים. לכן, הארון בתוכו צריך להיות ארון מחסן איכותי, עמיד וייעודי בראש ובראשונה.

טיפים תכנוניים לארון לחיסכון במקום

השקיעו משאבים בממד הגובה של הארון: רכישתו בממד 2.4 מ' במקום 2 תוסיף המון אפשרויות אחסון לגובה. במקרה כזה, מומלץ להיעזר בסט הדומים שיסייעו לכם להגיע ללוקיישנים הללו. בנוסף, מאד מומלץ לבחור פרזול ארונות ובעיקר ידיות פתיחה – בדרך שתשתלב עם העיצוב הקיים במשרד: ידיות קטנות לארון של חדר קטן ולהיפך, על מנת לשמור על פרספקטיבה מתאימה. אנו ממליצים לתכנן בצורה דומה משקופי דלתות לארון, אם קיימים.