ארונות פתיחה לחדרי שינה ומגורים – כל מה שרציתם לדעת

כאן תוכלו לקבל מידע על אפיון ארונות פתיחה בחדרי שינה, ילדים ומגורים. מאד מומלץ לעבוד מול חברת ארונות מקצועית המבססת את פועלה על עבודת נגרות. בחברה זו ניתן לתעל משאבים רבים כדי לסייע לכם לבחור את המוצרים הטובים ביותר. מנהליה מנוסים היטב באפיון כל סגנונות ארונות החדרים הן בעיצוב והן בפרקטיקה. כשאתם בוחרים שם ארון, אתם יודעים בוודאות כי לבית שלכם עומד להיכנס פתרון אחסון איכותי באמת. ארון פתיחה משתנה בסגנונו ובמאפייניו בהתאם לחדר בו הוא צפוי להיות מוצב.

ארונות פתיחה לחדרי שינה

בחדרי שינה הארון צריך להשתלב במרחב הדקורטיבי תוך שימוש במינימום משאבי שטח ומקום. אנו ממליצים לבחור ארון ברוחב 120-160 ס"מ עם שני זוגות דלתות או שני זוגות ודלת בודדת במקרה של ארון 160 ס"מ. במידה והחדר שלכם מבוסס על גוונים לבנים מודרניים – מומלץ להטמיע ארון לבן ובמידה וזהו חדר בצבע עץ, מומלץ להסדיר ארון עץ. חשוב לתכנן על פי הגוונים המדויקים בתוך מרחבים גוניים אלו. אם החדר שלכם מבוסס על עץ אגוז, למש, ארון בהיר בצבע אלון מולבן לא יתאים. אם החדר לבן אבל במרקם כהה (שמנת), ארון לבן מעושן או שלג לא יתאים. מומלץ לעבוד עם הדמיית מחשב למציאת הגוון המדויק והאופטימלי עבור חדר השינה שלכם.

ארונות פתיחה לחדרי מגורים

חדרי מגורים משמשים אורחים, מכרים וחברים השוהים שם באופן זמני. הם גם משמשים לעבודה ולהתכנסות שלכם מכל סיבה אחרת. בדומה לחדרי השינה, ארונות פתיחה נדרשים לבחירה בהתאם לעיצוב, תוך חיסכון במשאבי מקום ככל שניתן. בדרך כלל, עומק 60 ס"מ וגובה 2.4 מ' הן מידות הסטנדרט, כשמידת הרוחב משתנה בהתאם לנסיבות; ארון זוגי יהיה בדרך כלל 120-160 ס"מ, וארון משפחתי יכול להגיע גם לממד של 2.4 מ' ואפילו 2.8 במידה זו.

ארונות פתיחה לחדרי ילדים

בבחירת ארונות פתיחה מסוג כזה מומלץ מאד לשים דגשים על בטיחות: יש להזמין מחברת בניית הארונות התקני אחסון ללא דפנות חדות, ידיות משוננות ודלתות ציר הנפתחות בחדות. ההתקן צריך להיות ידידותי לשימוש ילדים, אשר מונע מהם פציעות מכל כיוון אפשרי. בדומה לחדרי המבוגרים שתוארו לעיל, גם כאן חשוב מאד לבחור את העיצוב בהתאם לגווני החדר. לרוב, יהיה מדובר בארון עם מידות קטנות העונה על צרכיו של ילד בודד. לחדר ילדים משותף חשוב כמובן לבחור ארון גדול יותר.