כך תבחרו דלפקים למשרד לחדרי המתנה

דלפקים משמשים את המזכירה או את פקיד הקבלה במשרדים לניהול ההמתנה בחדר ההמתנה. כאשר מגיע תורו של ממתין מסוים להיכנס למשרד ההודעה יוצאת מדלפק זה, ולכן נוכחותו במחיצה שבין חדר ההמתנה לפנים המשרד חשובה. במאמר זה תוכלו לקבל מידע על תכנון דלפקים למשרד בחדרי המתנה כך שלרשותכם יהיה התקן שישמש בניחותא את פקידי הקבלה שלכם ויאפשר להם ליהנות משגרת עבודה יעילה.

חשוב לבחור דלפק קבלה ארגונומי

דלפק קבלה המאפשר ישיבה וגם עמידה עם גב ישר – יתרון. מומלץ לצרף לדלפק הקבלה כיסא שיהיה סימטרי לגובה שלו, אשר ישמש את העובד בו על פי הצורך. דלפק קבלה ארגונומי דואג, בסבירות גבוהה, כי העובדים שלכם ייהנו ממשמרת בטוחה ויציבה, ללא כל בעיה בגב או ביציבה לאחריה.

מומלץ לבחור דלפק קבלה עם פתרונות אחסון

דלפק קבלה עם מגירות ומדפי פנים יסייע לעובדי הקבלה שלכם לאחסן את הציוד האישי שלהם ואת הציוד המשרדי עמו הם יידרשו לעבוד. כאשר ישנם פתרונות האחסון בדלפק הקבלה – התחושה היא של יעילות בקר ב העובדים שמועסקים שם. לכן, מי שמסדיר במשרדו דלפק קבלה עם התקני אחסון ברי-גישה מקל על עבודתו של העובד בו בשל כך שההתקן נעשה נגיש מבחינת האחסון הפנימי בתוכו.

מומלץ להתאים את עיצוב הדלפק לעיצוב החדר

דלפקי קבלה טובים הם בראש ובראשונה דלפקי קבלה מעוצבים, כאלו שדומים בצבע ובגוון ליתר התכולות שישנן בחדר ההמתנה ובמשרד. בהדמיית מחשב של חנות ריהוט וציוד משרדי קל מאד למצוא דלפקי קבלה אשר יתאימו לחדר ההמתנה במשרד שלכם. מומלץ לבחור אותם בהתאם לסט הצבעים והצורות השולט במרחב העיצובי כך שהם ישתלבו מצוין בפני ויהוו המשך ישיר של הדקורציה הקיימת.

מומלץ לבחור את הדלפק בהשוואה למראה גודל החדר (פרספקטיבה)

אם החדר נראה מאד קוטן או שהוא מאד צר, מומלץ לבחור דלפק בעל דפנות דקות על מנת לתת הרגשה שהוא קטן ועל כן משתלב בחדר. אם החדר גדול, מטעמים דומים חשוב שהדלפק יהיה בעל רכיבים עבים שישדרו שהוא בעל ממד גדול להיווצרות התאמה בינו לבין החדר. בדרך זו אתם שומרים על פרספקטיבה ראויה בחדר ודואגים שעיצובו הקיים יישמר.