דלפקים למשרד

במאמר זה נספק לכם מידע על דלפקים למשרד. כידוע, השימוש בדלפקים חוסך לכם שימוש יקר בעמדות קבועות או בהקמת חדרים חדשים. הדלפקים משמשים בדרך כלל מזכירויות של ארגונים קטנים, פקידי קבלה במשרד, ומנהלנים נוספים בארגון. במאמר זה ניגע במספר נקודות חשובות שיש לשים אליהן לב כאשר רוכשים דלפקים למשרד:
 
בחרו בדלפקים מעוצבים ועמידים
 
עיצובו ועמידותו של הדלפק הם שני האלמנטים החשובים ביותר שיש לבדוק. דלפק מעוצב הוא דלפק בעל צורה מקורית וייחודית שמעט מאד פעמים הזדמן לכם לראות, או דלפק שנעשתה מחשבה לפני רכישתו, בשל תאימותו חסרת הפשרות למראה של המשרד. רצוי שהדלפק יהיה עשוי מחומרים עמידים על מנת שיוכל להחזיק מעמד במשרד זמן רב ללא בלאי. בדרך כלל יהיה זה דלפק מצופה מתכת או פלסטיק קשיח להגנה מפגיעות כלשהן.
 
קביעת גודל הדלפק וסוג המחיצה
 
גודל הדלפק תלוי ב SPACE בו תבקשו למקם אותו, וכמובן - בכמות העובדים שהוא יאייש. כך, למשל, דלפק לשני עובדים ייטה יותר לצורה מלבנית מאשר לצורה ריבועית בה צלע הרוחב שווה לצלע האורך והגובה. בנוסף, יש לקחת בחשבון מהו מהות השירות הניתן. אם, למשל, מהות השירות היא כספית או חומרית: דיווח על הצלחה או כשלון בבחינה מסוימת, למשל, רצוי לבחור בדלפק בעל זכוכית מחוסמת למניעת מגע לא רצוי עם לקוח לא סימפטי. לעומת זאת, דלפק שמיועד להצבה לשם שירותי מזכירות או מנהלה פנימיים יכול להיות מוצב גם ללא אלמנטים אלו.
 
רכישת דלפק שישתלב עם עיצוב חדר המשרד
 
דלפקים למשרד שמשתלבים עם מראה המשרד הם בדרך כלל הקנייה הטובה ביותר שתעשו. אם, למשל, המשרד מעוצב באופן מודרני, עם שימוש נרחב באלומיניום ומתכות בפרופילי החלון, בחירה בדלפק דומה תקדם את האלמנט העיצובי שברצונכם לבטא במשרד. לעומת זאת, ם מדובר על משרד עם קירות עץ או ריצוף דמוי עץ כמו גרניט פורצלן, רצוי להתכוונן לרכוש דלפק בעל גוון צבע דומה.
 
התקנת הדלפק
 
חשוב לדאוג לצוותי התקנה שיתקינו את הדלפק לקרקע. בדרך כל, במשרדים ובתאגידים הגדולים ישנו צוות התקנה פנימי שאמון על כך. בחברות קטנות ובעסקים קטנים – נהוג שנציגי חברת האספקה והמכירה הם גם מתקיני הדלפק.
 
למידע נוסף הכנסו לאתר.