כך תבטיחו שמירה על ניקיון המשרד עם שואב אבק בקלות | ארונות משרדיים | חדרי ישיבות

 שאלות ותשובות על תכנון חדרי ישיבות במשרד

אחת המשימות החשובות במשרד היא תכנון חדר הישיבות שבתוכו. במקבץ ה- FAQ שלפניכם תוכלו ללמוד כיצד עושים זאת נכון ומגבשים בו את כל אסופת הרהיטים הנדרשת על מנת להכין אותו לשימוש פעיל. חדרי ישיבות עם שולחנות חדרי ישיבות וכיסאות מתאימים, נקודת עגינה ליד כל עמדת ישיבה ועיצוב עקבי יוצרים מציאות שונה במרחב והופכים אותו למעוצב ומזמין במיוחד. בואו ללמוד כיצד עושים זאת נכון!

מהי ארגונומיה וכיצד היא באה לידי ביטוי בתכנון חדרי ישיבות?

ארגונומיה היא אוסף נהלים ותקנים ארגוניים אשר מסייע לאבחן את המשרד כמשרד בטוח לעבודה, יציב ופונקציונאלי. בתחום חדרי הישיבות, למשל, היות ומדובר בישיבה ממושכת על כיסא מול שולחן, חשוב לרכוש שולחן שיהיה גבוה משמעותית מאוסף הכיסאות שסביבו, כך שאם יוצב מסך מחשב עליו – מי שיושב על הכיסא יגיע, כשגבו ישר, עם סנטרו לתחתית המסך. זהו גובה רצוי לשולחן חדרי ישיבות כך שיהיה סיכוי נמוך שתיווצרנה בעיות גב ויציבה. עוד נושא ארגונומי חשוב הוא הנגישות לעבודה במהלך הישיבה. במקרה של ישיבה עם מחשבים נישאים, למשל, חשוב שיהיו בשולחן נקודות עגינה עם חיבור לחשמל על מנת שניתן יהיה לתפקד במהלך הדיונים עם המחשבים דולקים.

כיצד מומלץ לתכנן חדרי ישיבות ברמה הדקורטיבית?

את התכנון הדקורטיבי מומלץ לעשות כמו שאר חדרי המשרד. אם הם חדרים מודרניים המבוססים על צבעים בהירים ברהיטים שונים, מומלץ להתמיד בגישה זו גם בחדר הישיבות. אם יתר חדרי המשרד מעוצבים בסגנון וינטייג' על טהרת צבעי העץ, רצוי שזו תהיה המציאות גם בחדר הישיבות המשרדי. חדרי ישיבות עקביים בעיצוב הפנימי חשוב לתכנן גם על פי פרספקטיבה: אם בורכתם בחדר גדול, מומלץ שהשולחן והכיסאות יהיו עבים כדי ליצור דמיון לחדר ושילוב עיצובי ראוי. אם החדר קטן, מומלץ שדפנות השולחנות והכיסאות יהיו דקים על מנת שהם ישכילו להשתלב גם בחדר שכזה.

אלו כלים נוספים מומלץ שיהיו בחדרי ישיבות מלבד מערכת ישיבה שולחנית?

פתרונות אחסון לשימור חומרים כתובים למשרד לצרכי ישיבות, עמדה למקרן, מסך למקרן או קיר פנוי להצגת התכנים ממנו. כך, חדר הישיבות מאובזר היטב לקראת הפעילויות הקרובות הצפויות להתחולל בו.
 
 
כל זאת ועוד ניתן למצוא בחנות ריהוט משרדי