הטיפים שלנו לעיצוב המשרד

ארגון חלל עבודה

אנו מבלים את רוב הזמן שלנו בעבודה, אך כאשר אנו יושבים זמן רב במשרד צריך שיהיה ארגון וסדר מסוים בכדי שעבודתינו תבוצע כראוי כך למשל עיצוב ריהוט החדר, או צבעים וקישוטים בחלל החדר הם חלק חשוב מאוד בסדר ובארגון החלל, כך גם שולחן העבודה כדאי מאוד שיהיה מסודר כך העבודה תזרום הרבה יותר בקלות.

אנרגיה

כמו בחיים הפרטיים כך בסביבת העבודה אנו זקוקים לאנרגייה טובה וחיובית, מרחבים גדולים בסביבת העבודה מייצרים אנרגיה טובה גבוהה ויכולת ייצור העבודה היא מועילה וחיובית יותר.

ירוק בעיניים

הטבע הוא אחד הדברים המרגיעים ביותר לא סתם אומרים שיציאה לטבע היא מרפה ומרגיעה, כך גם במשרד נכון שאין אפשרות להכניס עצים שלמים לפינת העבודה , אבל עציץ קטן יכול לעשות את העבודה וכך הרבה יותר נעים לעבוד.

אבן קווארץ

שהייה ממושכת מול המחשב יכולה להתיש מאוד ולפעמים לשאוב מאיתנו אנרגיות, לכן כדי למנוע זאת מומלץ להניח אבן קווארץ קטנה מול העניים כך היא משדרת אנרגיות טובות וסופגת את הקרינה המגיעה מן המחשב.

דלתות מעוצבות

הדלתות במשרד הן חלק מ"כרטיס הביקור" הראשוני שמקבלים בעת הכניסה למשרד, לכן רצוי לתת לדלתות המשרד טאץ' מעוצב ויפה. חברת pandoor דלתות מציעה מבחר של דלתות מעוצבות בעיצובים גוונים, ופתרונות עיצוב מושלמים למשרד.