כך תבטיחו שמירה על ניקיון המשרד עם שואב אבק בקלות | ארונות משרדיים | חדרי ישיבות

 כך תבטיחו שמירה על ניקיון המשרד עם שואב אבק בקלות

באמצעות מהלכים חכמים לשמירה על ניקיון המשרד – גם אתם תוכלו ליהנות ממשרד שתענוג לשהות בו, כזה אשר נקי ממרבצי אבק. מי הם השואבי האבק החדשים ומדוע הם יעפילו על כל טכנולוגיה שהייתה לכם במשרד מלפני כן? הכירו את התקני הניקיון המהפכניים שמסבים הצלחה גם למי שמעולם לא היה ידוע כעובד ניקיון מוכשר.

שאיבה ממערכת מרכזית – כשעוצמה פוגשת טכנולוגיה מתקדמת

שואב אבק מרכזי הוא אסופת צינורות שאיבת אבק הממוקמת בקירות המשרד וברחבי המבנה בכלל. תשתית הצינורות ומיכל האבק מותקנים במקום רחוק  מאזורי המגורים ובכך – אפשרית פעולת שאיבה ואקום: שאיבה ללא מרבצי אבק העולים בחלל האוויר תוך כדי ביצועה. שמירה על ניקיון המשרד עם שואב אבק מרכזי מאפשרת לכם להגיע לכם מקום. נשפך לכם אוכל או פסולת מתחת לארון קשה-הזזה? ניתן להגיע לאזורים הללו באמצעות הצטיידות בראש ניקיון קטן ודק ובצינור בעל ממד תואם. 

שאיבה עם שואב רובוטי – להשלמת אזורי השאיבה שלא זכו לליטוש

שואב אבק מרכזי לא באמת יכול לחלוש על משרד שלם, במיוחד לא אם הוא מאד גדול. לכן, מקובל להשתמש גם בשואב אבק רובוטי אשר יכול לעבור על כל מקום אליו לא הגיעו צינורות השואב המרכזי ולבצע ניקיון משלים. שואב אבק רובוטי מספק ניקיון יעיל ומהיר והוא מצויד בבינה מלאכותית: אלמנטים מונעי נפילה במדרגות או היתקלות בקיר. בכך, השואב הרובוטי מספק לכם ניקיון בטוח וודאי, והוא גם יכול להוליך אותנו למקומות שיש בהם מרבצי אבק ולא השקענו חשיבה יתרה לסלקם משם. אחד היתרונות של שואב אבק רובוטי הוא איתור לחיקויי אבק מהירים והסרתם. הדבר עובד גם על שטיחים, גם על פרקטים, גפם על עצים ודקים, ועוד. 

בחירת שואבי האבק המרכזי והרובוטי

חשוב לבחור בדגמי שואבי אבק העולים בקנה אחד עם הכשלים שיש לכם במשרד ודרך הסרתם. אם ישנו מרבץ אבק מחדר כלשהו באופן קבוע מומלץ למקם שם שואב אבק מרכזי, וזאת לעומת אזורים נקיים יחסית בהם די להפעיל את הרובוט. בואו להבטיח לעצמכם שואבי אבק ייעודיים לכל מטרת ניקיון אותה אתם מחפשים.