מחיצות זכוכית

חיצות זכוכית נועדו כדי ליצור הפרדה בין חללים, לא משנה אם הם יוצרים הפרדה או כדי ליצור הבדל בין חללים שלא יהיו חלל אחד גדול. מחיצות זכוכית אומנם יוצרות הפרדה ובידוד בין החלקים של החדר אך עם זאת יוצרים משהו מאוד הרמוני ושלם בין החלקים ובעצם מחברות ביניהם. מחיצות זכוכית יכולות להיות זכוכית אטומה למראה או שקופה כזאת שרואים מבעדה, בדרך כלל הרבה אנשים מעדיפים מחיצות זכוכית אטומה, כדי שבין החללים יהיה גם יותר שקט, מבחינת שמיעה וגם ראייה לשם פרטיות. המון אנשים בעלי חלל גדול בבית הרוצים לחלק אותו ובחלק אחד לעשות משרד ביתי או חדר עבודה מעדיפים לשים מחיצות זכוכית. 

מחיצות זכוכית יעשו את העבודה, לא צריך ליצור בלאגן לבנות קירות ולשנות את כל מערך הבית אפשר פשוט לשים מחיצות זכוכית. מחיצות זכוכית ומחיצות בכלל אמורות לסמן איזשהו גבול, איפה מתחיל ואיפה נגמר, לעשות איזשהו סדר. מחיצות בדרך כלל מתאימות לחללים גדולים כאלה שפשוט גדולים ואפשר לעשות איתם המון דברים אך אם נדע לסדר אותם כראוי, אחרת זה יהפוך פשוט לסתם שטח גדול. מחיצות זכוכית יכולות לשמש גם כמובן לשימוש אסתטי יותר מאשר שימוש להפרדה חציצה בידוד או הפיכת שטח גדולים לשני שטחים בגודל סביר. מחיצות זכוכית יכולות להוסיף רבות מבחינה חיצונית להקנות משהו מסתורי לחלל משהו אחר ושונה. 

מחיצות למשרד מזכוכית יכולות להתאים גם למשרד עבודה ולא רק לבית כמובן, ניתן לשלב מחיצות זכוכית בהמון מקומות אם למשל שני אנשים עובדים במשרד גדול אפשר לשים מחיצות זכוכית ביניהם וליצור את ההפרדה המינימלית הדרושה, לא חייב לבנות קירות ולחסום בכל מיני דרכים את הגבול בין שניהם, מחיצות זכוכית גם יוסיפו למראה המשרד וגם יקנו פרטיות ושקט שדרוש בעבודה ויתחמו את הגבולות במקומות המתאימים, כך שכל אחד ירגיש שהוא לבדו במשרד משלו, ולמראית עין יהיה יותר נעים. בהמון מקומות עבודה נוכל לראות מחיצות או מחיצות זכוכית שמקשטות את החלל ומוסיפות לו רבות, והופכות את החלל ליעיל הרבה יותר ממה שהוא. כל סוגי המחיצות והמעקות השונים ניתן למצוא באתרים ובחנויות של דלתות, פרגולות, מעקות, מחיצות ועודד.