מחיצות מתקפלות

מחיצות מתקפלות, בניגוד למחיצות אשר עשויות מגבס לדוגמא, הן מחיצות אשר ניתן בקלות רבה להעביר אותן ממקום למקום. תכונה זו הופכת אותן לנוחות מאוד לשימוש הן בבית והן בסביבת העבודה. ניתן להציב מחיצות מתקפלות במספר גדול של מקומות. מחיצות אלו ממלאות כמה תפקידים: לעתים קרובות מחיצות מתקפלות הן דקורטיביות ובכך הן מוסיפות הרבה מאוד יופי וחן למקום בו הן נמצאות. כמו כן, מחיצות מתקפלות עוזרות להעניק תחושה של פרטיות וכך הן ממלאות לא רק תפקיד עיצובי אלא גם תפקיד פרקטי ושימושי. במקרים מסוימים אף ניתן לקנות מחיצות מתקפלות אשר עוזרות למנוע מעבר של קולות, דבר המוסיף לתחושת הפרטיות שמחיצות אלו מעניקות.

מחיצות מתקפלות ניתן להציב במספר גדול של מקומות ולהשתמש בהן למגוון של מטרות שונות. שימוש אפשרי אחד של מחיצות מתקפלות הוא להציב אותן בין המטבח לבין פינת האוכל. אנשים אשר מארחים יודעים כי לעתים הם זקוקים לעוד כמה דקות פרטיות במטבח, מבלי שכל רגע האורחים ייכנסו, יפריעו או יציצו, דבר אשר יכול להלחיץ אותם ולתקוע טריז בתהליך הבישול ובהכנות האחרונות של המנות. הצבת מחיצות מתקפלות בין המטבח לפינת האוכל מאפשר למארח או למארחת להנות מכמה דקות של פרטיות מבלי לפגוע באורחים. ניתן גם להציב מחיצות מתקפלות במקומות נוספים בבית כאשר רוצים לפצל חלל אחד גדול לכמה חללים קטנים. למשל, ניתן לקבוע שחלק מהסלון מיועד למשחקים של הילדים וחלק מהסלון נותר "נקי" ללא משחקים על ידי הצבה של מחיצות מתקפלות ואלגנטיות באמצע החלל.

מחיצות מתקפלות הן מחיצות שיש להן מגוון שימושים וכאמור לעיל, ניתן להשתמש בהן בבית לצרכים שונים ולהניחן לצורך כך במקומות שונים. מחיצות מתקפלות, לדוגמא ניתן גם להניח בחדר השינה – מחיצות אלו יכולות להיות פתרון נהדר כאשר רוצים להחליף בגדים לרגע בדיסקרטיות מבלי שבן או בת הזוג יביטו. כמו כן, בדירות שותפים ניתן גם לחלק את החלל ובכך ליצור תחושה של הפרדה ופרטיות גדולה יותר בעזרת הנחה של מחיצות מתקפלות. כמובן שגם בסביבת העבודה ניתן להנות ולהרוויח מההצבה של מחיצות מתקפלות.