פרופיל אלומיניום מרובע - השוואת מחירים

 
מאז ומתמיד שימש הפרופיל המרובע לעיצוב חלונות אלומיניום בבתים מודרניים. הקשר בין המודרניזציה לבין צורת המלבן הוא הקשר שמבדיל את העיר מן הכפר, ועל כן מביא את העיצוב האורבני לבתיכם גם אם אתם גרים בסביבה שוממה יחסית, או בעיבורה של העיר ולא בטבורה. פרופיל אלומיניום יהיה עשיר גם מבחינת עמידות ושרידות: הוא פרופיל שאינו מחליד, אינו מתחמצן ועל כן אינו חשוף לנזקים של גשם, או נזקים פיזיים מצמחים מטפסים או בעלי חיים כאלו ואחרים. הפרופיל גם שומר על הגוון שלו, ועל כן גם אם תזמינו אותו בצבע שאינו האלומיניום הטבעי, ייחשב גוון זה ממש כמו הטבעי בכל הקשור לשמירתו מפני דהייה. על כן, פרופיל אלומיניום הוא מה שיסייע לכם יותר מכל להתגבר גם על בעיות עיצוב וגם על בעיות עמידות, ולהביא את הקדמה לחלק הארי של בתיכם.
 

כיצד נאתר מחירים זולים של פרופילי אלומיניום?

 
מחירים זולים של פרופילים אלו אינם דבר נדיר, אבל כן נדרשת הדרכה כלשהי לאיתורם. ראשית כל, הבה ונלמד שיעור קצר במסחר: כמו בכל מוצר אחר, גם בפרופיל אלומיניום החלוקה של החנויות השונות היא ליצרנים, יבואנים רשמיים ויבואנים מקבילים. היצרנים הם מקור הקנייה הכי בטוח שלכם, אבלן תתפלאו – הוא לא בהכרח הכי זול. ישנם יצרנים שהיו מעוניינים לעסוק פחות בעבודה מול קהל, יותר בניהול ובייצור פיזי, ועל כן הם יעדיפו לתת קו-מכירה ליבואן רשמי כלשהו, ולשלם לו אחוזים על מכירותיו. על כן, בהחלט שווה להשוות את מחירי היצרן למחירי היבואן הרשמי, כי ייתכן שמטעמים אלו תזכו למחיר טוב יותר דווקא אצל היבואן. טיפוס שלישי של חנות הוא הטיפוס המקביל: חנות שמייבאת ביבוא מקביל את המוצרים. מדובר בחנות שלא קיבלה אישור רשמי מהיבואן הרשמי או מהיצרן לייבא את המוצרים, והיא נעזרת בספקים מחו"ל להבאת המוצרים.
 

האם כדאי לקנות בייבוא מקביל? הכירו את מצבכם מרגע רכישת הפרופיל בייבוא מקביל

 
ייתכן כי המחיר הזול יימצא שם, בשל כך שהוא כיבואן מקביל קנה את הפרופיל במחיר מיטיב יותר מזה של היבואן הרשמי. יחד עם זאת, עליכם לוודא שהיבואן המקביל יודע מה הוא עושה ברמה המקצועית, ושהוא יוכל לסייע לכם אם תהיה תקלה בחלון. קחו בחשבון שהיחסים בין הגורמים הרשמיים: יבואן רשמי ויצרן, לבינו אינם הכי טובים, והם כנראה לא יסכימו לטפל בתקלה שלכם. לכן, חשוב לוודא שהוא יודע לספק גם מענה ללקוחותיו.