עמדות עבודה למשרד

עמדות עבודה למשרד עם כסאות משרד חוסכות לכם הקמה של חדרים נוספים ומאפשרות לעובדים שלכם לעבוד גם ללא חדר משלהם. ניתן לרכוש עמדות אינטימיות ביותר המכילות את כל האביזרים המשוכללים ביותר שיוצרים נוחות למשתמשים בהן. במאמר זה נספק לכם מספר פרטים חשובים על רכישת עמדות עבודה למשרד, אשר יעשו לכם סדר וימקדו אתכם בקנייה המבוקשת עבור המשרד שלכם. חשוב לדעת כי עמדות עבודה למשרד תלויות בגודל המשרד שלכם, ובעיצוב שלו על מנת ליצור תאימות מלאה שתצדיק את ההשקעה בה.
 
עמדות משרד יחידות
 
עמדות מחשב בסיסיות המתירות מקום למחשב אחד, סט מולטימדיה ומקום לרישום ידני על ידי העובד. מול עמדות אלו יושב עובד אחד והן מוצבות זו לצד זו כאשר קיר מתכת מצופה בד מפריד ביניהן. עמדות אלו טובות בעיקר למוקדי שירות, מוקדי בטחון בהם יושבים טלפנים, ומשרדים ממשלתיים שונים.
 
עמדות משרד קבוצתיות
 
עמדות אלו נקראות "קיוביקים". הן נועדו עבור צוותי עבודה שיש חשיבות לישיבה שלהם בייחד על מנת לתכנן את צעדי העבודה הצוותיים. זה קורה בדרך כלל בחברות הייטק, בנקים, מוקדים של חברות כרטיסי אשראי וגופים נוספים הקשורים למידענות, הייטק וכלכלה. העמדות הללו בנויות כמו עמדות היחיד, רק שהן מחוברות יחדיו ללא קיר המתכת-בד. הוא מפריד בין קבוצה של 4-6 מקומות ישיבה לרעותה.
 
עמדות מזכירה ומנהלה
 
עמדות בהן יושבים מנהלים, מזכירויות ואנשי מנהלה נוספים שצריכים הן לערוך רישומים עבור החברה שהם עובדים בה והן לפקח על העובדים בעמדות היחידות והקבוצתיות. עמדות המזכירה מתאפיינות בשטח עבודה גדול יחסית, עם מקום להצבת מחשב ומערכת טלפונים מורכבת, כולל מדפים שונים להנחת חומר כתוב בתפוצה רבה. עמדות הניהול בדרך כלל מוגבהות ומוצבות במרכז העמדות הסטנדרטיות. סידור כזה קורה בדרך כלל במוקדי שירות טלפוני, והוא פחות נפוץ בחברות הייטק או בנקים, שם הפיקוח נעשה מחדר מנהלים רשמי ולא מתוך עמדה בולטת.
 
חומרי ייצור העמדות
 
כפי שכבר ציינו – מדובר בעמדות הם קירות מתכת ובד. הבד משמש לנוחותם של העובדים ולמניעת אסון כמו פציעה מהמתכת עצמה. השולחן של העמדה יהיה עשוי מעץ מצופה לקה בדרך כלל, ועל גבי שולחן זה יותקנו מדפים והתקנים להנחת חומר כתוב ועזרי מולטימדיה.