פתרונות אחסון למשרד

במאמר זה נפרט על מספר פתרונות אחסון למשרד אשר חשוב לדעת ולהכיר מקרוב. פתרונות אחסון אלו חסכו למנהלי משרד רבים מצב של ניירת מבוזרת או מלאים שקשה לאתר פריטים מתוכם. הפתרונות מוצעים, אם כן, הן עבור ניירת כתובה ומודפסת, והן עבור אביזרים דוממים חשובים שיהיו במשרד שלכם. להלן מספר פתרונות אחסון למשרד אשר כדאי להתעניין בהם ולהיעזר בהם בשעת הצורך.
 
מזנונים משרדיים
 
פתרון אחסון מוביל אשר יכול להיות ישים הן בעמדת המזכירות והן בחדרי העובדים והמנהלים. זהו מזנון אשר מכיל ארונות ציר ממוגנטים או ארונות הזזה שנמצאים בתחתית, ומעל – מערך מדפי-כוורת: מדפים רבים הנמצאים זה לצד זה ומכסים את כל הקיר. פתרון זה מאפשר לכם להציב הן ניירת והן מלאים דוממים קשיחים ולהפוך את המשרד שלכם למסודר ומאורגן יותר.
 
מזנונים מרחפים
 
מיועדים למשרדים שמעוניינים להצניע את התקני האחסון שלהם וליצור מראה אוורירי יותר במשרד. המהות שלהם זהה למזנונים הסטנדרטיים, אלא שכאן יש הסתרה יחסית של החלקים המחברים בין המדפים או בין ארונות התחתית למדפים העליונים. גם החלק התחתון של המזנון מוצנע ולא בולט מה שמקנה לו מראה של מזנון מרחף.
 
ארונות יחידים
 
פתרון טוב למשרד הקטן. בדרך כלל, משרדים העוסקים במקצועות חופשיים ונועדו לעבודה של 1-3 שותפים לא יכילו חומרים בתפוצה רבה כמו משרדי החברות הגדולות, ולכן מומלץ להם לעיעזר בארונות יחידים לפתרון בעיות האחסון שלהם. במידה והמשרד הקטן משמש כמחסן מכירה יהיה צורך ברכישת מספר ארונות כאלו או התקני אחסון מיוחדים לסחורה שמגיעה למשרד.
 
התקני אחסון אנכיים
 
מיועדים לחברות ומשרדים שמאחסנים מלאים. ישנם התקני פלסטיק לאחסון כדורי גומי, תקליטורים בהעתקים רבים, ודוממים נוספים שמטרתם היא מכירה. ההתקנים האנכיים יכולים להימכר כשהם מקובעים למקומם או כשהם על גלגלים וניתן לשנע אותם ממקום למקום.
 
פתרונות אחסון קטנים
 
אלו הם פתרונות האחסון הבסיסיים שמיועדים לאחסון כלי כתיבה, אזניות קטנות ועוד חפצים אשר יכולים להיות מוכלים בתוך התקנים קטנים. מדובר בקופסאות ייעודיות שגם קל לשלוף מהן את הפריט המאוחסן וגם קל לאחסן אותו מחדש ללא כל מאמץ.
 
מגירות
 
המגירות נועדו, בדרך כלל, לשולחנות המשרד לאחסון חפצים לשימוש לטווח הקרוב: ניירת בה יש לכם שימוש אינטנסיבי, קופסאות כלי כתיבה, מלאים זמינים, ועוד.