מחיצות דקורטיביות

מחיצות דקורטיביות הן בדיוק הדבר שיוכל לעזור לשדרג את הבית שלכם ולהפוך אותו למקום נעים יותר ומעוצב יותר. מלבד השימושים האסתטיים והעיצוביים שיש למחיצות דקורטיביות יש להן גם שימושים פרקטיים, הן במשרד ובסביבת העבודה והן בבית. למשל, ניתן להציב מחיצות דקורטיביות בחדר השינה ולהחליף בגדים בדיסקרטיות, גם כאשר יש אדם אחר בחדר. למשל, לתופרות ולמעצבות בגדים מחיצות דקורטיביות יכולות להיות כלי עזר נהדר עבור לקוחות אשר מגיעים למדידת בגדים. ניתן אף להציב מחיצות דקורטיביות בחדר השינה ולהחליף בגדים בדיסקרטיות כאשר הילדים או בן או בת הזוג נמצאים בחדר, מבלי להרגיש מבוכה.

מחיצות דקורטיביות הן שימושיות לא רק להחלפת בגדים. ניתן גם להפריד חללים גדולים בבית אל חללים קטנים יותר וליצור מחיצות היכן שרוצים בעזרתן של מחיצות. למשל, אם יש חדר ילדים גדול בו ישנים שני ילדים ניתן לחלק את החדר לשניים בעזרת מחיצה דקורטיבית. כמו כן, אם אין מחיצה בין המטבח לפינת האוכל ואתם לא רוצים לבשל מול האורחים ולבצע הכנות אחרונות מול עיניים בוחנות ניתן להציב מחיצה דקורטיבית בין המטבח לסלון או בין המטבח לפינת האוכל ובכך לפתור את הבעיה. במקום לבנות קיר גבס ובמקום לשפץ את הבית מחיצות דקורטיביות גם חוסכות הרבה מאוד כסף וגם מספקות פתרון מצויין למגוון של בעיות. כך מחיצות דקורטיביות לא רק מוסיפות יופי רב לבית אלא ממלאות תפקיד פונקציונאלי של ממש. יתרון נוסף של מחיצות דקורטיביות הוא שניתן להזיז ולשנע אותן ממקום למקום ובכך כל פעם לשנות ולחדש את העיצוב של הבית ולהשתמש במחיצה לצרכים שונים.

מחיצות דקורטיביות ניתן לרכוש בעיצובים שונים ומגוונים. ישנן מחיצות דקורטיביות אשר עשויות מחומרי גלם שונים. לכל חומר גלם יש לא רק תכונות אחרות אלא הוא גם מוסיף "טעם" אחר לבית מבחינת העיצוב שלו. למשל, הכנסה של מחיצה דקורטיבית אשר מעוצבת מבמבוק בסגנון סיני מוסיפה לבית מעין טוויסט נחמד ולא צפוי אשר משדרג מאוד את העיצוב הביתי. מלבד מחיצות בסגנון סיני יש עוד סגנונות רבים שיכולים לקשט את הבית של מחיצות דקורטיביות. עבודות גבס שונות ניתן למצוא בחברות שונות- חשוב שיהיו מקצועיות ומנוסות בתחום .